Gdzie zobaczyć film „Psy 3”?

Film który, zachwyca, wzrusza, porywa i wzbudza kontrowersje. Tak opisywać można najnowszą część kultowej serii „Psów”. Jeżeli, jeszcze nie zdążyłeś zobaczyć tego filmu, a jesteś fanem sensacji i akcji, musisz skusić się na seans „Psów 3”.

Skąd wywodzą się „Psy”?

Osoby troszczę starsze, pamiętające czasy PRL-U, wychowujące się wtedy, pamiętać mogą również premierę pierwszej części tej serii. Wyszła ona w 1992 roku. Reżyserem był Władysław Pasikowski, który na pewno nie spodziewał się, że akurat ten film wystrzeli jego karierę i zostanie jego największym, życiowym dziełem. Oryginalna część „Psów”, opowiada historię Warszawskiego gangstera, Franza Maurera. Jego imię zna każdy, wszyscy się go boją, a on trzyma się w życiu swoich własnych zasad. Film ukazuje sytuację ówczesnej Polski. Zarówno polityczną jak i społeczną. Mówi o zmianach ustrojowych, które zmieniły życia ludzi w naszym kraju po 89 roku. Film ten stał się kulturalnym przełomem, zapisał się na kartach historii i całkowicie zmienił bieg i postrzeganie filmów sensacyjnych w Polsce. „Psy” pokochał cały kraj, wielu ludzi wychowało się na nich, a głównego bohatera traktują jak wzór oraz bohatera. Wielkie oczekiwania spadły na barki reżysera, który przymierzał się do kontynuacji serii. Dwa lata później, w 1994 raku, ukazała się kolejna część „Psy 2. Ostatnia Krew”. Wzbudziła ona nieco kontrowersji w kraju, niektórzy byli z niej zadowoleni inni mieli lekko odmienne zdanie. Po czasie jednak uważana jest ona za równie kultową, jak pierwsza część, czasem nawet uważana jest za lepszą od oryginału. Na „Psy 3”, z wyczekiwaniem czekali fani.

Historia „Psów 3”

Tak pojawiamy się w 2020 roku, ponad dwadzieścia lat po premierze obu części. Większość fanów, którzy oglądali te dwa filmy w latach dziewięćdziesiątych, jest już dorosła, ze sowimi rodzinami i już dawno stracili nadzieję na dokończenie serii. Brak informacji od reżysera, czy też aktora grającego główną postać, przez tyle czasu, zniechęciła większość miłośników „Psów” do wyczekiwania na trzecią część. Niespodziewanie jednak Władysław Pasikowski ogłosił, że zamierza dokończyć historię Franza Maurera. Fani odżyli wspomnieniami dwóch świetnych filmów reżysera. Premiera odbyła się 17 stycznia 2020 roku i zyskała dużo popularności. ”Psy 3” online, są bardzo wyraźną, kontynuacją drugiego filmu. N początku akcji, widzimy Franza Maurera wychodzącego z więzienia po dwudziestu pięciu latach odsiadki, jest zmuszony do przystosowania swojego życia, do jakie warunków nastały. Po tak długim robieniu niczego zaczyna wracać na swoje dawne tereny, przekonując się, że życie różni się bardzo, od tego, które zapamiętał. Nikt nie pamięta już jego imienia, a zasady, jakie obowiązywały za jego młodości wyszły już z użytku. W filmie reżyser często wraca wspomnieniami do wcześniejszych części, przywołuje bohaterów i sytuacje, które tam występowały. Nie zatrzymuje się jednak tylko na tym, chcąc powtórzyć sukces dwóch wcześniejszych filmów, „Psy 3”, również mówią o problemach społecznych oraz politycznych naszego kraju, jednak poruszają sprawy teraźniejsze, oddziaływające na ludzi mieszkających i żyjących w Polsce w naszych czasach.

Gdzie zobaczyć „Psy 3. W imię zasad”?

Tak jak Franz Maurer, musimy przyzwyczaić się do warunków, jakie nastały na świecie. Nie są one jednak tak niedogodne, jak dla głównego bohatera. Dzięki legalnej telewizji internetowej nie musimy przejmować się, że nie zobaczyliśmy jakiegoś filmu w kinie. Teraz możemy to prościej, taniej i szybciej wykonać online. „Psy 3” online możemy oglądać na platformach internetowych. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć „Psy 3” online, to wybierz legalną telewizję już dziś!