info@webWorld.plStrona główna | O firmie | Oferta | Portfolio | Referencje | Kontakt   


Internet to nowe medium, które z miesiąca na miesiąc zdobywa więcej i więcej użytkowników i odbiorców. Jest najszybszym źródłem informacji a także umożliwia kompleksowe przekazanie treści w danym temacie przez 24 godziny na dobę. Dlatego też, w porównaniu z tradycyjnymi środkami przekazu ma szansę na najpewniejsze dotarcie do odbiorcy, będąc równocześnie najtańszym na to sposobem!

Tworzymy profesjonalne serwisy, wortale, bannery reklamowe, animacje, wizytówki, słowem wszystko, co jest niezbędne do zaistnienia w Internecie. Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta dzięki dobremu kontaktowi, otwarciu na sugestie i propozycje oraz łatwym w obsłudze rozwiązaniom. Skutecznie wprowadzamy w świat szybkiej informacji, efektownej prezentacji, skutecznej i celowej reklamy, świat wszystkiego, co najlepsze ma do zaoferowania Sieć.

Strony, bannery, internetowe wizytówki tworzymy ściśle współpracując z naszymi Klientami. Staramy się, aby ich wygląd i funkcjonalność jak najlepiej odzwierciedlały charakter prezentowanych na nich treści. Równocześnie podążamy za najnowszymi trendami w tworzeniu stron www.

Naszym Klientom oferujemy przygotowanie:
- rozbudowanych serwisów informacyjnych
- stron wizerunkowych - wizytówek
- sklepów internetowych
- portali internetowych
- przeprojektowywanie istniejących stron internetowych
- projektowanie i wykonywanie witryn bazodanowych

Jako rozwinięcie przygotowanych przez nas projektów proponujemy również prezentacje multimedialne, możliwe do wykorzystania zarówno w Internecie jak i podczas pokazów offline.

Każdy z projektów przechodzi w naszej firmie kolejne z poniższych etapów:

A.Cel i idea projektu:
Najbardziej istotne jest określenie celu obecności naszego Klienta w Internecie. Gdy już to określimy, identyfikujemy odbiorcę proponowanego projektu i dostosowujemy projekt do jego preferencji. Na zakończenie tej fazy wybieramy i proponujemy ewentualne pozostałe możliwości działań promocyjnych, zarówno w Internecie jak i w innych mediach. Wszystko to oczywiście w oparciu o

B. Przygotowanie projektu:
Przygotowując projekt tworzymy kilka propozycji designu strony, następnie przykłady nawigacji a także możliwości późniejszego administrowania serwisem. Zatwierdzony przez Klienta projekt wdrażamy do wykonania, oczywiście w stałym kontakcie ze zleceniodawcą.

C.Wykonanie projektu:
Wybrany design, sposób obsługi, funkcjonowania i administracji wykonujemy w kolejnych etapach, które konsultujemy z Klientem. Zleceniodawca ma stały dostęp do powstającego projektu pod tymczasowym adresem www. W miarę potrzeb i pojawiających się pomysłów i sugestii udoskonalamy projekt aż do uzyskania pożądanego kształtu.

D. Uruchomienie i opieka nad projektem:
Po zakończeniu prac nad projektem Klient otrzymuje dokładną instrukcję obsługi administrowania serwisem. Następnie projekt zamieszczany jest w Internecie i w tym momencie staje się częścią wizerunku firmy. Jeżeli klient jest zainteresowany dalszą współpracą, pomagamy mu zaistnieć w Internecie poprzez przygotowanie dodatkowych elementów promocyjnych takich jak bannery reklamowe, prezentacje itd. oraz dodajemy serwis do katalogów najpopularniejszych wyszukiwarek, toplist oraz innych form promocji w sieci.

E. Pozycjonowanie strony internetowej projektu w wyszukiwarkach:
Po zakończeniu prac nad projektem opracowywana jest strategia powiadomienia internautów o istnieniu uruchamianej strony. Polega ona m.in. na pozycjonowaniu strony Klienta w wyszukiwarkach internetowych dla najpopularniejszych branżowo wyrażeń kluczowych. Prace realizowane są we współpracy z Thesis.pl. Pozycjonowanie realizowane jest przede wszystkim w wyszukiwarce Google posiadającej znaczne udziały w rynku zapytań. Możliwe jest również pozycjonowanie i optymalizacja strony w serwisach geolokalizacyjnych typu Miejsca Google czy Zumi.pl.


                                                                    webWorld